788 відгуків
+380 (99) 793-75-65
+380 (96) 629-34-41
+380 (93) 736-76-17
Товары для коллекционеров " Златник "

2 євро Естонія — монета свободи України

2 євро Естонія — монета свободи України
2 євро Естонія, 2022 року в Естонії вийде в звернення пам'ятної монети 2 євро Свобода України.
2 євро Естонія, Банк Естонії (Eesti Pank), відремонтував пам’ятну монету 2 євро Свобода України. Монета була навернена 9 липня 2022 року. Про це повідомив офіційний портал регулятора.
У п’ятницю, 8 липня, почалася продаж монетної картки з двома євросвяченими монетами, присвяченій Україні та свободі, повідомляє Банк Естонії.
Гроші від продажу монети будуть спрямовані на підтримку боротьби за свободу України.
На монеті номінал 2 євро, присвяченій Україні та її свободі, зображена дівчина як символ ніжності, яка у свою чергу захищає пташку на долоні. На монеті також зображені колоски зерна.
Авторка дизайну монети є біженка з України харковчанка Дарья Титова, студентка художнього факультету Естонської художньої академії. Карту монети розробив Володимир Тайгер, який також брав участь у розробці дизайну монети як консультант.
За словами автора дизайну, участь у конкурсі допомогла їй подолати почуття безпорадності.
« Я почувалась погано, відчувала провину через те, що прокидаюся від сонця, а багато українців прокидаються під звуки ракет і бомб. Щоб виразити це відчуття, я намалювала на монеті дівчину, яка захищає пташку в руці, — розповіла Дарія Титова.
Технічні характеристики біталічної монети 2 євро: Наручне кільце: CuNi Центральний диск: 3 шари, Ni-латунь, Ni, Ni, Ni-латунь Діаметр монети (мм) 25,75 Товщина монети (мм) дорівнює 2,20 Вага монети (г)- 8,50 Якість монети - Uncirculated / Brilliant Uncirculated / Proof Тираж монети (екс) - 40 000
Ціна монети в момент виходу — 18 євро
Монетний проект виконано — Дарія Титового
ходова монета 2 євро, аверс
На аверсі монети 2 євро, розміщено: Стандартне зображення для монет 2 євро на карті Європи.
2 євро Естонія — монета свободи України, реверс
На реверсі монети 2 євро, розміщено: традиційні 12 зірок ЄС у зовнішньому колі у внутрішньому колі зображена присвяченою Україні та її свободою, зображена дівчина як символ ніжності, яка, у свою чергу, захищає пташку на долоні На монеті також зображено колоски зерна. Тут же напис « LAVA UKRAINI»
2 євро Естонія — це монета свободи України, подарована упаковка
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner